تهران کنیتکس (ریز, درشت,‌متوسط)

تهران کنیتکس (ریز, درشت,‌متوسط) بر پایه ترکیب استایرن آکریلیک و آکریلیک خالص ویژه و ادتیوهای مخصوص و فیلر و پیگمنتهای محلول در آب مناسب بعنوان لایه های نهایی جهات رنگ آمیزی نهایی در آزمایشگاه های مجهز شرکت تهران کنیتکس و بر اساس آخرین و به روز ترین استاندارد های دنیا طرای شده است.

جهت مشاهده بیشتر محصولات به صفحه اصلی رجوع کنید.

برای مشاهده محصولات و اخبار تهران کنیتکس ، به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید.

موارد کاربرد

برای سطوح خارجی و نمای ساختمان نظیر سطوح گچی و بتونی, چوبی و فلزی (با زیرسازی مناسب) قابل استفاده در فضاهای مسکونی و اماکن پر تردد مانند بیمارستان ها, مدارس, دانشگاه ها و ترمینال ها.

آماده سازی سطح

ابتدا سطح را از آلودگی محیط مانند گرد و غبار و چربی پاک نمایید و در صورتیکه سطح کار احتیاج به تسطیح داشته باشد از ملات های ترمیم کننده تهران کنیتکس استفاده نماید و سپس محصول را با مقدار مناسب آب (حداکثر ۴۰٪ وزنی) رقیق نموده و نسبت به اجرا اقدام نمایید.

روش اعمال

ابتدا با استفاده از رنگ آکریلیکی پرایمین کلیه سطوح مورد نظر را پوشش دهید سپس برای اجرای لایه دوم رنگ نمای سیلیکونی تهران با حدود ۲۰ تا ۲۵٪ وزنی آب رقیق کرده و به عنوان لایه نهایی و با استفاده از ادوان مناسب بر روی سطوح اجرا نمایید.
برای تغییر رنگ فام ورسیدن به رنگ دلخواه از مادر رنگ های تهران کنیتکس استفاده نمایید (حداکثر 15٪ وزنی). بهتر است تا ۳ روز پی از اجرا بارندگی در راه نباشد.

شرایط محیطی جهت اجرای رنگ

بهترین دما اجرا (+5 تا +45) درجه سانتی گراد روس سطوح خشک می باشد و تا ۳ روز پس از اجرا سطح در معرض بارندگی قرار نگیرد.

شرایط نگهداری

به مدت یکسال در محیط بسته در دمای (+5 الی +45) نگهداری شود. بهترین زمان مصرف تا یکسال پس از تاریخ تولید در ظروف در بسته می باشد.

نکات ایمنی

رنگ آکریلیک تهران بر پایه آب بوده و قابل اشتعال نمی باشد ولی توصیه می شود در صورت تماس بت پوست آن را با صابون و مقادیر زیاد آب شستشو داده و در صورت حساسیت و تحریک بیشتر پوست به پزشک مراجعه نمایید.

اطلاعات فنی
حالت ظاهری مایع ویسکوز
فام سفید و الوان
براقیت (تحت زاویه 60 درجه) مات
خشک شدن سطحی حداکثر ۱ ساعت (15c تا 25)
خشک شدن عمقی حداکثر ۳ ساعت (15c تا 25)
زمان اجرای لایه بعدی حداکثر ۱ ساعت (15c تا 25)
زمان خشک شدن جهت شستشو حداقل ۱۰ روز (15c تا 25)
PH 8.6 تا 9.6
پوشش اجرایی هر کیلو 1.5 متر
کنیتکس آکریلیک تهران

ویژگی های محصول
  • پایه آب
  • بدون بو
  • سرعت خشکسایی بالا
  • اجرای آسان و سریع
  • مقاومت شستشوی مناسب
  • چسبندگی بسیار مناسب به سطوح
  • عاری از سرب و خشک کننده های مضر
  • بهترین جایگزین برای کنیتکس های روغنی