رزین براق کننده سنگ سوپر تهران لوکس

رزین براق کننده شرکت تهران کنیتکس (تولید کننده انواع رنگ آکریلیک) یک رزین (PU) غیر اشباع اصلاح شده می باشد که از نوع ارتو برای مصارف کاربرد بالا به کار می رود.

شرکت تولیدی شیمیایی و رنگسازی تهران کنیتکس با دو دهه تجربه و تلاش مستمر در زمینه تولیدات آکریلیک,  واتربیس,  روغنی, رنگ مخصوص نماآکریلیک, رنگ آردواز و شیروانی آکریلیک,‌عایق رطوبتی سفید, رنگ آکریلیک و … با به کارگیری نیروهای متخصص در محیطی به مساحت 7000 متر مربع اقدام به تولید انواع رنگ های ساختمانی و انواع کنیتکس کرده است.

این شرکت هم اکنون مفتخر است توزیع محصولات خود را در سراسر کشور و همچنین صادرات آن به کشور های همسایه از جمله ترکیه, ارمنستان, روسیه, افغانستان, عراق و … را دارا می باشد.

تهران کنیتکس توانسه است با گام برداشتن در مسیر طولانی و صحیح باعث تولید و عرضه کردن بهترین محصول با بالاترین کیفیت و بهتر شدن صنعت رنگ و کنیتکس شود و با طی کردن مسیر سی ساله این هدف, با استفاده از تجارب و توانمندی های متخصص این صنعت گامی بلند در بین رقبا و همکاران خود در این زمینه بردارد و هم اکنون نام خود را در صدر جدول بهترین های این صنعت در سطح کشور جای دهد.

جهت مشاهده بیشتر محصولات به صفحه اصلی رجوع کنید.

برای مشاهده محصولات و اخبار تهران کنیتکس ، به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید.

موارد کاربرد رزین براق کننده

رزین براق کننده به منظور براق کردن و واتر پروف کننده انوان سنگ های آنتیک, سنگ های تزیینی , آجر و …

شرکت تهران کنیتکس ارائه دهنده بهترین کنیتکس ها و رنگ های آکریلیک

ویژگی های محصول
  • ویسکوزیته مناسب با فعالیت و پیک حرارتی و رطوبتی آن از خصوصیات شاخص این رزین می باشد.
  • دارای شرایط و ویژگی های خاص و بالا از جمله:
  • ضد غبار , براق کننده و واتر پروف کننده سطوح و سنگ و آجر
کنیتکس آکریلیک تهران