رزین سنگ

رزین سنگ بر پایه رزین های PU محلول در تینر فوری و ادتیوهای مخصوص و فیلر در آزمایشگاه های مجهز شرکت تهران رنگ و بر اساس آخرین و به روزترین استاندارهای دنیا طراحی شده است.

جهت مشاهده بیشتر محصولات به صفحه اصلی و یا اینستاگرام شرکت رجوع کنید.

شرکت تولیدی شیمیایی و رنگسازی تهران کنیتکس با دو دهه تجربه و تلاش مستمر در زمینه تولیدات کنیتکس های آکریلیک, کنیتکس های واتربیس, کنیتکس های روغنی, رنگ مخصوص نماآکریلیک, رنگ آردواز و شیروانی آکریلیک,‌عایق رطوبتی سفید, رنگ آکریلیک کرده است.

موارد کاربرد

رزین سنگ (براق کننده سنگ) یک مایع شفاف بر پایه رزین های PU که محافظ بسیار خوبی برای نماهای ساختمان (پوشش نما) بوده که قابلیت اجرا بر روی تمامی سطوح را دارا می باشد. تا از حفظ آب به داخل ساختمان جلوگیری نماید.

آماده سازی سطح

براق کننده سنگ یک محصول آماده به مصرف می باشد که می توان با قلمو و یا به وسیله پیستوله بروی سطوح آماده سازی سطح مورد نظر اعمال کرد.

روش اعمال

رزین سنگ را به مقدار لازم به وسیله قلم مو، غلطک یا اسپری روی سطح مورد نظر به منظور اشباع (سیر) کردن سطح اجرا نمایید.

شرایط محیطی جهت اجرای رنگ

این محصول را می توان در دمای ۵+ الی ۳۰+ درجه سانتیگراد روی سطوح خشک اجرا کرد.

شرایط نگهداری

رزین سنگ در دمای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید و در دمای ۵+ الی ۴۵+ درجه نگهداری شود. بهترین زمان مصرف تا یکسال پس از تاریخ تولید در ظروف در بسته می باشد

نکات ایمنی

بر پایه رزین فوری بوده و قابل اشتعال می باشد و توصیه می شود در صورت تماس با پوست آن را با صابون و مقادیر آب شستشو داده و به پزشک مراجعه نمایید.

اطلاعات فنی
  • پایه PU
  • بدون بو
  • پوشش مناسب
  • سرعت خشکسایی مناسب
  • بدون سرب
  • بدون فرمالین