تهران نما کالر (فام سفالی)

کنیتکس و رنگ آکریلیک شرکت تهران کنیتکس

تهران نما کالر (فام سفالی) بر پایه ترکیب آکریلیک تلفیق شده با سیلیکون و ادتیو های مخصوص و فیلر و پیگمنتهای محلول در آب در آزمایشگاه های مجهز شرکت تهران کنیتکس و بر اساس آخرین و به روزترین استاندارد های دنیا طراحی شده است.

این شرکت هم اکنون مفتخر است توزیع محصولات خود را در سراسر کشور و همچنین صادرات آن به کشور های همسایه از جمله ترکیه, ارمنستان, روسیه, افغانستان, عراق و … را دارا می باشد.

جهت مشاهده بیشتر محصولات به صفحه اصلی رجوع کنید.

برای مشاهده محصولات و اخبار تهران کنیتکس ، به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید.

موارد کاربرد

تهران کنیتکس – مناسب بعنوان سطوح نمای ساختمان، مبلمان شهری، سقف و دیواره های استخر و دیواره های پارکینگ، دیواره های بزرگراه ها و پل ها، سنگ جداول و بطور کلی سطوح بتنی، آجری و سنگ می باشد.

آماده سازی سطح

ابتدا سطح کار را از آلودگی محیطی مانند گرد و غبار و چربی پاک کنید. در صورتی که سطح کار احتیاج به تسطیح داشته باشد آماده سازی سطح و از ملات های ترمیم کننده تهران کنیتکس استفاده نمایید.

روش اعمال

ابتدا با استفاده از رنگ آکریلیکی پرایمر کلیه سطوح مورد نظر را پوشش دهید سپس برای اجرای لایه دوم رنگ نمای سیلیکونی تهران با حدود ۲۰ تا ۲۵% وزنی آب رقیق کرده و به عنوان لایه نهایی و با استفاده از ادوات مناسب بر روی سطوح اجرا نمایید. تو برای تغییر رنگ فام و رسیدن به رنگ دلخواه از مادر رنگ های تهران کنیتکس استفاده نمایید (حداکثر ۱۵% وزنی). بهتر است تا ۳ روز پس از اجرا بارندگی در راه نباشد.

شرایط محیطی جهت اجرای رنگ

این محصول را می توان در دمای ۵+ الی ۳۵+ درجه سانتیگراد روی سطوح خشک اجرا نمود.

شرایط نگهداری

به مدت یکسال در محیط بسته در دمای (+5 الی +45) نگهداری شود. بهترین زمان مصرف تا یکسال پس از تاریخ تولید در ظروف در بسته می باشد. تهران کنیتکس

نکات ایمنی

رنگ آکریلیک تهران بر پایه آب بوده و قابل اشتعال نمی باشد ولی توصیه می شود در صورت تماس بت پوست آن را با صابون و مقادیر زیاد آب شستشو داده و در صورت حساسیت و تحریک بیشتر پوست به پزشک مراجعه نمایید.

اطلاعات فنی
حالت ظاهری مایع ویسکوز
فام سفالی
وزن مخصوص (پیکنومتر) 0.05+ 1.605 گرم سانتیمتر مکعب
ویسکوزیته (کربس) 87 +-2 واحد کربس
براقیت (تحت زاویه 85 درجه) مات
خشک شدن سطحی حداکثر 1 ساعت (15 تا 25 درجه سانتی گراد)
خشک شدن عمقی حداکثر 3 ساعت (15 تا 25 درجه سانتی گراد)
زمان خشک شدن جهت شستشو حداقل 10 روز (15 تا 25 درجه سانتی گراد)
اندازه ذرات >۲۰ میکرون
PH 8.6 تا 9.6
پوشش اجرایی هر کیلو 4 متر مربع
پوشش تئوری (گریندوبك) ۹۰ میکرومتر
کنیتکس آکریلیک تهران
ویژگی های محصول

  • پایه آب
  • بدون بو
  • پوشش مناسب
  • سرعت خشکایی مناسب
  • بدون سرب
  • بدون فرمالین